بازگشت...

بعضی وقتها آدم کاری می‌کنه که بعداً باعث پشیمونیش می‌شه، یا از کاری که انجام داده پشیمون می‌شه و آرزو می‌کنه که ای کاش همه چیز برگرده...

این وبلاگ، خاطرات زیادی از من رو در خودش داره. یه روز از همین روزها، از اون کارایی کردم که الآن پشیمونم!

ولی خدا رو شکر تونستم برگردم.

راستش وقتی تصمیم گرفتم دیگه تو این وبلاگ چیزی ننویسم، می‌خواستم کاری کنم که حتی اگر یه روز وسوسه هم شدم، نتونم بیام و مطلب بفرستم. خلاصه سرتون رو درد نیارم، ایمیل خصوصی مربوط به این وبلاگم رو پاک کردم، رمز عبور این وبلاگم رو هم جوری عوض کردم که خودم هم نفهمم. بنابراین دیگه هیچ دسترسی بهش نداشتم.

امروز بعد از مدتها، و همچنین چندین بار تلاش برای بازگشت به این وبلاگ بخت با من یار بود. مطمئن هستم که این بخت خوبی بوده و هست. امیدوارم یه بار دیگه کنار شما دوستان همنورد، لذت رفتن به اوج رو تجربه کنم و بارها و بارها بیام و گزارش برنامه هام رو براتون بفرستم.

فعلا برای اولین خبر از کوه باید به اطلاع اون دسته از عزیزانی که علاقه به ارتفاع 7000متر به بالا دارند برسونم که اولین اردوی تیم ملی تا چند وقت دیگه شروع می‌شه. از کارهای اداری غافل نباشید، تجهیزاتتون رو تو این یک هفته 10 روز باقیمانده کامل کنید و البته تمریناتتون رو هم که کردید و سعی کنید زیاد خودتون رو اذیت نکنید که به عضله سوزی بیفتید.

به امید دیدار یکایک شما در اردو...

/ 1 نظر / 27 بازدید
حمید شریعتی

بر خرمگس معركه لعنت![ناراحت] مي‌خواستم اولين نظر رو بعد از مدتها خودم بذارم كه عقده‌ام خالي شه [نیشخند] ولي نشد. همونطور كه مي‌بينيد اين امير آقا با اين وبلاگ تبليغاتيش حالمون رو گرفت. جداً آبروي وبلاگ‌نويسي رو مي‌برن.