گروه کوه نوردی چکاد اصفهان

 

 گروه کوه نوردی چکاد کوهستان اصفهان

در حال گشت و گذار در وب بودم که در دومین گزینه جستجوی کلمه کوه نوردی به سایتی که چندین بار دیده بودم و بی اعتنا از آن گذشتم برخوردم.

سایت گروه کوه نوردی چکاد کوهستان اصفهان

واقعاْ تاسف خوردم که چرا زودتر از این، سایت را مورد بررسی قرار ندادم. گر چه بسیار خوشحال بودم که این بار بی خیال از آن نگذشتم.

سایت بسیار خوب و مفیدی است و اطلاعات کاملی از کوه های استان اصفهان می دهد. پیشنهاد می کنم شما هم گشتی در آن بزنید استفاده کنید. البته کمی و کاستی هایی از جمله نداشتن قسمت لینک و گزارش برنامه و یا محدود بودن مطالب و عکس ها به استان اصفهان جزو نقص های این سایت به شمار می رود.

/ 3 نظر / 102 بازدید
آموزشگاه کوهنوردی فلات قزوین

سلام همنورد با لینک وب آموزشگاه کوهنوردی فلات قاره قزوین اولین آموزشگاه درجه2 ایران را در رسیدن به اهدافش یاری نمایید . منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم « روابط عمومي آموزشگاه كوهنوردي فلات قاره قزوين »

هما

سلام وبلاگ زیبایی دارید براتون آرزوی موفقیت میکنم یا حق

shima

سلام من خیلی علاقه مند به کوهنوردی هستم می خواستم ببینم چه جوری می تونم عضو گروهی بشم ممنون می شم اگه کمکی بهم بکنید من شیما 15 ساله از اصفهان هستم و سابقه ی مسابقات ورزشی دیگه ای را داشتم ولی تا حالا به طور حرفه ای کوهنوردی انجام ندادم به من گفتند که اگه می خواهم شروع کنم باید اول عضو یک گروه بشم ممنون می شم اگه کمکم کنید